================================================== -->

Hakkımızda

Firmamız ticari faaliyetlerine 1990 yılında başlamış olsa da firmamızın resmi kuruluş tarihi 1998'dir. Ticari faaliyetlerine inşaat & taahhüt işleri ile başlayan firmamız, daha sonra şu anda faaliyet göstermiş olduğu Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri alanlarında yaşamış olduğu sıkıntı ve görmüş olduğu eksikleri gidermek amacıyla 1998 yılından itibaren bu alanlarda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız şu anda 3.500 m2 kapalı olmak üzere 4.800 m2 fabrika ve imalat alanı ve 900 m2 showroom alanı, son teknoloji makina parkuru ve alanında uzman personeller ile üretimini gerçekleştirmektedir. Öyle ki firmamız faaliyet göstermiş olduğu her iki alanda da şehrin açık ara lideri konumundadır.

Vizyon & Misyon

Firmamız faaliyet göstermiş olduğu alanlarda daima kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibini ön planda tutmuştur. Sektörün açık ara lideri konumunda olan firmamız, siz değerli müşterimizlerimize aynı anlayış ve kalite ile hizmet etme arzusu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her geçen gün artan ürün yelpazesi, sunduğu hizmet anlayışı ile bir marka haline gelen şirketimiz yeni yatırımları ile firmamızın faaliyet göstermiş olduğu alanları genişletme isteğinin yanında,faaliyet gösterdiği alanlarda da ürün yelpazesi ve hizmet anlayışını geliştirmek arzusundadır.

Buğdaycılar adına Burak BUĞDAYCI